O nas
Kontakt

Jesteś w dziale: Oferta

Tworzenie oprogramowania

Stworzenie innowacyjnego oprogramowania realizującego Twoje cele i pomysły to skomplikowany proces. Niezależnie od tego, czy chodzi o sieciowy system do zarządzania przedsiębiorstwem, nietypowy sklep internetowy, czy grę - potrzebujesz wyjątkowego rozwiązania.

Indywidualnie ustalamy szczegóły każdego projektu. Dobieramy odpowiednie platformy sprzętowe i programowe. Sprawdzamy wykonalność i wydajność poszczególnych rozwiązań. Wybieramy najlepsze z nich.

Tworzymy oprogramowanie webowe i biurkowe. Na komputery, telefony komórkowe, urządzenia przenośne i wszelkie urządzenia dedykowane. Udzielamy na nie gwarancji.

Ulepszanie istniejącego oprogramowania

Jeśli Twój obecny system za Tobą nie nadąża, możemy go poprawić. Modernizujemy istniejące systemy informatyczne (e-commerce, CMS, CRM, …). Piszemy programy pomocnicze do serwisów webowych (Google™, Allegro, eBay®, …) i programów biurkowych. Tworzymy też wtyczki do już działających rozwiązań (plug-ins).

Migracja danych

Zmiana systemu informatycznego obsługującego Twoją firmę nie musi oznaczać utraty części danych ani żmudnego przepisywania ich ze starego systemu. Analizujemy bazy danych różnych systemów i łączymy je tak, by niczego nie stracić.

Szkolenia

W ramach wdrażania naszych produktów organizujemy szkolenia z ich obsługi i administracji. Dzięki temu są one wydajniej wykorzystywane i szybciej osiągniesz korzyści z ich wdrożenia.

Doradztwo

Dobry system informatyczny powinien być dopasowany do potrzeb Twojej firmy i ułatwiać pracę Twoim pracownikom. Pomagamy dobrać najwłaściwsze rozwiązania – porównujemy technologie, wyceniamy zmiany, doszkalamy kadrę, wykorzystujemy optymalnie dostępny potencjał.

Technologie
©2008-2019 devroom
Wszystkie użyte znaki towarowe i nazwy firm należą do odpowiednich właścicieli i zostały użyte jedynie w celu informacyjnym.